EnglishPolskiZALOGUJ SIĘ:

Hotel na sprzedaż

Nr oferty: 1552

Oferta agencji nieruchomości

zachodniopomorskie , Malechowo, .okolice,Hotel / Pensjonat

Dodano: 2018-11-23 Wielkość budynku(m2)225 m2
Cena budynku520 000 zł Wartość za m22 311,11 zł/m2
Ilość pokoi5 Powierzchnia działki(m2)3 700 m2
Rok budowy1996 Ilość miejsc15
Ośrodek SPATAK Blisko lasTAK
Nad jezioremTAK Wyrażam zgodę na kontakt agencji nieruchomościNIE
Licznik odwiedzin2792 Województwozachodniopomorskie
MiastoMalechowo Ulica.okolice

Opis

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.

Chcesz zamieszkać czy zarabiać? Może i jedno i drugie? Wyjątkowy dom, śliczna działka w świetnym otoczeniu! Piękne pagórkowate tereny określane przez turystów z Niemiec Bieszczadami Pomorza. Tu czas się zatrzymał!

Nieruchomość znajduje się w południowo wschodniej części gminy Malechowo, we wsi Zielenica, na pofałdowanym terenie. Tuż za ogrodzeniem wąwóz i szeroki, ale płytki strumień o niskich brzegach spływający do Grabowej. Całość otoczona kompleksami leśnymi.
W MPZP zapis: tereny projektowanych usług handlu, kultury, turystyki i gastronomii 5U, tereny istniejącej zabudowy zagrodowej 2MR oraz tereny lasów i parków leśnych RL.
Oferowana nieruchomość może z powodzeniem służyć do wynajmu całorocznego turystom z zagranicy. Dom został oddany do użytku w 1996 roku, wybudowany przez górali i w stylu góralskim, kryty gontem, trzykondygnacyjny, na fundamentach betonowych. Na pierwszej kondygnacji garaż i pomieszczenia gospodarcze na drugiej salon z kominkiem, sypialnia, łazienka i kuchnia, na piętrze hol, łazienka i trzy sypialnie. Nad mieszkaniem poddasze nie użytkowane, ale adaptacja na pomieszczenia mieszkalne może odbyć się niewielkim nakładem pracy i niewielkimi kosztami.
Nieruchomość uzbrojona w sieć elektroenergetyczną, woda ze studni własnej, szambo ekologiczne. Dom, użytkowany całorocznie, wykończony i umeblowany, stolarka okienna drewniana z okiennicami, drzwi drewniane, ściany działowe i schody drewniane. Dom ogrzewany kominkiem z rozprowadzeniem nadmuchów po domu, dodatkowo grzejniki elektryczne jako alternatywne źródło ciepła.
Bryła budynku mieszkalnego proporcjonalna do wielkości działki. Podjazdy wyłożone kamieniem naturalnym, zagospodarowany i oświetlony ogród. Posesja w całości ogrodzona graniczy z innymi działkami zabudowanymi. Na terenie działki skarpa i strumień wpadający do oczka wodnego. W otoczeniu domu dorodne, stare drzewa, krzewy ozdobne, skarpy kamienne zejścia, drewniane ławy, ścieżki, podświetlenia i przejścia. To wszystko sprawia, że chce się tu być!
Na skraju działki w głębi budynki gospodarcze, z których największy o pow. 124m2, można wykorzystać zarówno do celów gospodarczych, jak i zmienić ich przeznaczenie po przebudowie.
Zielenica to wieś chłopska o metryce średniowiecznej, dawniej własność rodu von Ramel, później rodu von Palbitzky i dalej von Podewilsów. Obecnie chętnie zaglądają tu cudzoziemcy, zatrzymują się w nielicznych, ale świetnie wyposażonych i doskonale położonych gospodarstwach agroturystycznych i domkach turystycznych. Aktualnie wieś liczy 100 mieszkańców i ma świetne perspektywy rozwoju w kierunku rozbudowy bazy noclegowej oraz obsługi ruchu turystycznego. W pobliskiej miejscowości Borkowo znajdziemy cmentarzysko megalityczne z młodszej epoki kamienia i osadę średniowieczną Woja Borka, labirynty w Paprotach. Zapraszam do odwiedzenia tego miejsca.
Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.

Kontakt

Hanna Sengebusch
Firma: Żagiel Nieruchomości I/Oddział w Darłowie
Telefon kontaktowy: 3145031
Drugi telefon kontaktowy: 691479051
Numer licencji: 1036
Imię i nazwisko
Twój e-mail
Telefon kontaktowy
Wyślij kopię do mnie:

Mapa dojazdu

OSTATNIO DODANE OGŁOSZENIA (ukryj / pokaż)

Technologia  
polecamy: tanie pokoje zakopane sprawdź | projekt i wykonanie agencja reklamowa Reklama Na Plus 2012