EnglishPolskiZALOGUJ SIĘ:

Hotel na sprzedaż

Nr oferty: 1555

Oferta agencji nieruchomości

zachodniopomorskie , Darłowo, ,Hotel / Pensjonat

Dodano: 2018-11-23 Wielkość budynku(m2)454 m2
Cena budynku2 400 000 zł Wartość za m25 286,34 zł/m2
Ilość pokoi41 Powierzchnia działki(m2)3 796 m2
Rok budowy2018 Ilość miejsc40
Sale konferencyjneTAK Ośrodek SPATAK
Blisko lasTAK Nad jezioremTAK
Nad morzemTAK Wyrażam zgodę na kontakt agencji nieruchomościNIE
Licznik odwiedzin4082 Województwozachodniopomorskie
MiastoDarłowo

Opis

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji pokrywa Sprzedający.
Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o pow. 3796m2, zabudowana domem i domami turystycznymi położona w środku miejscowości Bobolin.
Według projektu inwestycja ma się zakończyć na budowie dziewięciu budynków dla usług turystycznych i jednego mieszkalnego jednorodzinnego. Inwestycja jest w trakcie realizacji, częściowo zakończona z możliwością rozbudowy lub zakończenia jej na obecnym etapie.
Budynki murowane:
- dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym o pow. użytkowej 94,4m2. Dom ogrzewany systemem podłogowym i grzejnikami panelowymi, gdzie źródłem ciepła jest kominek z płaszczem wodnym oraz piec elektryczny dwu-funkcyjny, który służy latem do podgrzewania wody. Parter urządzony i umeblowany piętro częściowo do umeblowania. Budynek murowany, strop żelbetowy typu Teriva, ściany tynkowane, na podłogach gres, ściany w aneksie kuchennym i łazienkach wyłożone glazurą. Okna pcv, dom dobrze docieplony styropianem pod warstwą tynku strukturalnego. Dach wielospadowy kryty blacho-dachówką. W salonie wyjście do prywatnej części ogrodu przez drzwi z oknem panoramicznym.
- Sześć domków (trzy budynki w zabudowie bliźniaczej), wykończone, umeblowane, wyposażone.
Ściany zewnętrzne murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem, dach o konstrukcji drewnianej kryty balcho-dachówką, przed domkami tarasy z kostki brukowej ok 10 m2 każdy i wybrukowane chodniki.
-Sześć domków ( trzy budynki bliźniacze po dwa domki każdy) w stanie do wykończenia w tym dwa w stanie developerskim.
- wiata drewniana z podłogą wyłożoną kostką brukową i osłoną przeciwwiatrową, nieco oddalona od budynków. Usytuowana przy placu zabaw dla dzieci (huśtawki, trampoliny, piaskownice, zjeżdżalnie), w niewielkiej odległości od wybiegu dla kur. Na odgrodzonej siatką części działki drzewka owocowe, kurnik i ptactwo domowe.
Działka zadbana podzielona na strefy:
- strefa prywatna, gdzie jest dom jednorodzinny, miejsce na samochody i miejsce na rekreację,
- strefa turystyczna, domy murowane do pobytów w celach wypoczynkowych
-strefa rozrywki-wiata, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, teren zielony skąd można obserwować kury.
- plac manewrowy i miejsca parkingowe na samochody gości. To utwardzone polbrukiem i oświetlone lampami miejsce z dala od miejsc zabaw dzieci.
Całość ogrodzona i zagospodarowana: tu podejścia i podjazdy wyłożone polbrukiem, ławeczki, nasadzenia drzew, oświetlenie, zadbane trawniki, wydzielone palenisko otoczone ławkami. Bramy wjazdowe na teren posesji metalowe, przesuwane, ogrodzenie metalowe z siatki i betonowe od zaplecza. Rozkład poszczególnych stref przemyślany: przy domach teren zielony a miejsce na samochody czy ognisko na przeciwnym krańcu dużej działki.
Z punktu widzenia biznesowego budynek służący do celów turystycznych jest produktem jak każdy inny: okres używania murowanych domów jest znacznie dłuższy, wyposażenie i stan techniczny na wysokim poziomie gwarantuje, że jeszcze długo nie będą musiały być modyfikowane. Jego położenie oraz stan ma realny wpływ na duże obłożenie, oraz satysfakcjonujące przychody.
W domu pozostaje zabudowa i wyposażenie kuchni w domkach wyposażenie agd, rtv, umeblowanie i sprzęty. Domki są w pełni gotowe do używania bez doposażenia. Do obiektu przyjeżdżają głównie stali goście z uwagi na wypracowaną renomę (właściciele przekażą nabywcy profesjonalną stronę internetową i listę stałych gości).
Nieruchomość nie jest zadłużona, posiada księgi wieczyste i jest bez jakichkolwiek obciążeń.
Zapraszam do kontaktu.
Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.

Kontakt

Hanna Sengebusch
Firma: Żagiel Nieruchomości I/Oddział w Darłowie
Telefon kontaktowy: 3145031
Drugi telefon kontaktowy: 691479051
Numer licencji: 1036
Imię i nazwisko
Twój e-mail
Telefon kontaktowy
Wyślij kopię do mnie:

Mapa dojazdu

OSTATNIO DODANE OGŁOSZENIA (ukryj / pokaż)

Technologia  
polecamy: tanie pokoje zakopane sprawdź | projekt i wykonanie agencja reklamowa Reklama Na Plus 2012