EnglishPolskiZALOGUJ SIĘ:

Sprzedam działkę rekreacyjną

Nr oferty: 1557

Oferta agencji nieruchomości

zachodniopomorskie , Darłowo, Jagiellońska 1,Działka rekreacyjna

Dodano: 2018-12-04 Powierzchnia działki(m2)800 m2
Cena działki562 000 zł Wartość za m2702,50 zł/m2
Centrum miastaTAK Blisko lasTAK
Nad morzemTAK Wyrażam zgodę na kontakt agencji nieruchomościNIE
Licznik odwiedzin2681 Województwozachodniopomorskie
MiastoDarłowo UlicaJagiellońska

Opis

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.

Darłówko Wschodnie, do plaży 150 metrów! Świetna lokalizacja, parceli do sprzedania w najbliższym sąsiedztwie już nie ma. Blisko 800 m2, położona w starej części Darłówka Wschodniego, czyli w najatrakcyjniejszej lokalizacji. Jest ona oznaczona symbolem MN,U i przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami wbudowanymi, w tym usługi turystyczne. Dopuszcza się zabudowę 30% powierzchni terenu, ilość kondygnacji max. trzy, trzecia w poddaszu przy wysokości zabudowy do 12,5 m i wskaźniku intensywności zabudowy działki max. 0,9. Warto tu postawić dom/pensjonat a wspaniała lokalizacja zapewni pobyt również wymagającego turysty.
W Darłówku niewiele jest miejsc, które można zagospodarować w ciekawy sposób i stworzyć niezwykły układ budynku. Ta posesja się nadaje. Media w postaci sieć wodociągowa, gazowa w granicy działki, sieć elektroenergetyczna rozprowadzona, skrzynka elektryczna na działce. Działka sucha, słoneczna, ogrodzona siatką metalową na słupkach. Dojazd drogą asfaltową.
W najbliższej okolicy i bezpośrednim sąsiedztwie pensjonaty o wysokim standardzie świadczonych usług, to jedyna przeznaczona do sprzedaży działka w takiej lokalizacji.
Nieopodal ośrodki wczasowe, kawiarnie, restauracje, smażalnie ryb nieco dalej kompleks basenów. Z tego miejsca idziemy około 60 m ulicą asfaltową, mijamy główną uliczkę Darłówka i wchodzimy do strefy porośniętej drzewami przy wydmach. Polecam i zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.

Kontakt

Hanna Sengebusch
Firma: Żagiel Nieruchomości I/Oddział w Darłowie
Telefon kontaktowy: 3145031
Drugi telefon kontaktowy: 691479051
Numer licencji: 1036
Imię i nazwisko
Twój e-mail
Telefon kontaktowy
Wyślij kopię do mnie:

Mapa dojazdu

OSTATNIO DODANE OGŁOSZENIA (ukryj / pokaż)

Technologia  
polecamy: tanie pokoje zakopane sprawdź | projekt i wykonanie agencja reklamowa Reklama Na Plus 2012