EnglishPolskiZALOGUJ SIĘ:

Hotel na sprzedaż

Nr oferty: 1558

Oferta agencji nieruchomości

zachodniopomorskie , Wicie, ,Hotel / Pensjonat

Dodano: 2018-12-04 Wielkość budynku(m2)456 m2
Cena budynku1 450 000 zł Wartość za m23 179,82 zł/m2
Ilość pokoi29 Powierzchnia działki(m2)3 693 m2
Ilość miejsc50 Centrum miastaTAK
Blisko lasTAK Nad jezioremTAK
Nad morzemTAK Powyżej 45 miejscTAK
Wyrażam zgodę na kontakt agencji nieruchomościNIE Licznik odwiedzin4099
Województwozachodniopomorskie MiastoWicie

Opis

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.
Świetne położenie! W bardzo dobrej lokalizacji Wicia!
Działki o łącznej powierzchni 3693 m2 na działkach domy drewniane turystyczne: 10 domów dla gości oraz jeden administaracyjno-biurowy dla osoby, która zajmuje się obsługą.
Domki o zróżnicowanej powierzchni: 4 z nich składają się z salonu, sypialni łazienki i aneksu kuchennego o pow. 30 m2 przeznaczone na pobyt dla czterech osób oraz 6 domków z dwiema sypialniami, salonem, łazienką oraz aneksem kuchennym o pow. 48 m2 przeznaczone na pobyt dla 6 osób. Całkowicie wykończone, wyposażone, każdy z domków na osobny pod-licznik energii elektrycznej.
Łącznie na terenie ośrodka może wypoczywać ponad 50 osób a bazę noclegową można zwiększyć dwukrotnie. Są na to warunki!!
Część działki w głębi, za mniejszymi domami oraz działkę teraz pustą o pow 1000 m2 można jeszcze zabudować.
W MPZP działki oznaczone symbolem MNU-1 – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, usług nieuciążliwych na działkach nie mniejszych niż 800 m2
Maksymalny w.i.z 0,75, maksymalna wysokość zabudowy do 12 m, ilość kondygnacji naziemnych 2, jednakże dopuszcza się 3 jeśli ostatnia kondygnacja naziemna mieści się w dachu stromym o spadku większym niż 25 stopni, minimalna pow. działki budowlanej dla tego terenu wynosi 800 m, maksymalna powierzchnia zabudowana wynosi 50%. Oferowana działka mieści się w obszarze krajobrazu chronionego Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego, w pasie ochronnym brzegu morskiego, częściowo w granicach strefy W II częściowej ochrony archeologiczno - konserwatorskiej.
Ośrodek ogrodzony siatką z bramą wjazdową metalową całość w pełni zagospodarowana, miejsca na samochody, drogi wewnętrzne i chodniki utwardzone polbrukiem lub kostką, urządzone tereny zielone w tym place zabaw dla dzieci. Na terenie ośrodka rozprowadzona instalacja wodno-kanalizacyjna i elektryczna.
W sąsiedztwie inne działki zabudowane większymi i mniejszymi domami rekreacji indywidualnej. Wicie to ciche i spokojne Agro - letnisko. Bliskość morza, zasoby wodne oraz duża powierzchnia lasów kształtują umiarkowany, ciepły morski klimat. Dużym walorem miejscowości jest naturalnie czyste środowisko, duża odległość od aglomeracji miejskich, czyste plaże Bałtyku oraz lasy sosnowe.
Zapraszam do oglądania, klucze w biurze. Polecam.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.

Kontakt

Hanna Sengebusch
Firma: Żagiel Nieruchomości I/Oddział w Darłowie
Telefon kontaktowy: 3145031
Drugi telefon kontaktowy: 691479051
Numer licencji: 1036
Imię i nazwisko
Twój e-mail
Telefon kontaktowy
Wyślij kopię do mnie:

Mapa dojazdu

OSTATNIO DODANE OGŁOSZENIA (ukryj / pokaż)

Technologia  
polecamy: tanie pokoje zakopane sprawdź | projekt i wykonanie agencja reklamowa Reklama Na Plus 2012