EnglishPolskiZALOGUJ SIĘ:

Sprzedam działkę rekreacyjną

Nr oferty: 1564

Oferta bezpośrednia

wielkopolskie , Sarbinowo, Młyńska,Działka rekreacyjna

Zmieniono: 2019-01-29 Powierzchnia działki(m2)602 m2
Cena działki540 000 zł Wartość za m2897,01 zł/m2
Centrum miastaTAK Nad morzemTAK
Wyrażam zgodę na kontakt agencji nieruchomościTAK Licznik odwiedzin5616
Województwowielkopolskie MiastoSarbinowo
UlicaMłyńska

Opis

Pewna inwestycja nad morzem.

Sarbinowo, koszaliński, Zachodniopomorskie.

Działka budowlana przeznaczona pod pensjonat, położona 200m od morza.

Ostatnia w tym rejonie Sarbinowa. Działka nr 361/1. Wszystkie media (woda, kanalizacja, gaz, energia) są w granicy działki, przy wjeździe na działkę już stoi skrzynka elektr. Do działki jest dostęp z dwóch stron - od ulicy Młyńskiej oraz od drugiej strony działki do której prowadzi ulica wyłożona polbrukiem. Jest to ulica gminna, prowadząca do jedynie dwóch posesji. Cały rejon wokół działki jest w pełni zurbanizowany, wykonane są chodniki, ulice, oświetlenie i parkingi. Jest to ustronne miejsce oddalone od gwaru i ruchu samochodowego.

PZP dopuszcza zabudowę nie większą niż 60% działki, wysokość budynku max. 4 kondygnacje. Zgodnie z tymi wytycznymi wykonałem wstępny zarys pensjonatu o wysokim standardzie z 21 dużymi pokojami dla gości - każdy z własną łazienką i loggią oraz jednym dodatkowym pokojem na parterze dla pracowników. Pensjonat całoroczny, z częściowo zadaszonym tarasem na dachu, z możliwością wybudowania na nim dodatkowego, dyskretnego pokoju z loggią dla właściciela. Dla podniesienia standardu, prestiżu oraz wygody gości, w projekcie uwzględniona będzie również nowoczesna, przeszklona winda.

Na parterze przewidziano salę gastronomiczną z zapleczem kuchennym do serwowania gościom śniadań oraz do obsługi gości z innych, sąsiednich pensjonatów, które nie posiadają gastronomii. Wygeneruje to dodatkowe dochody. Wokół pensjonatu przewidziano miejsce na stoliki i parasole dla gości zarówno pensjonatu jak i z zewnątrz.

Wizualizacja przedstawia projektowany obiekt, przygotowane są rzuty wszystkich kondygnacji, wymiary i rozwiązania architektoniczne na podstawie których architekt wykona projekt.

Wymiary budynku to 15m x 19m to ok. 280m2 PU na kondygnacji. (280x4= 1.120 m2 + 30m2 pokój na dachu) oraz 280 m2 tarasu głównego i ok. 100m2 tarasu górnego.

Poważnie zainteresowanym prześlę kalkulacje i wyliczenia rentowności tego projektu. Mając doświadczenie w budowaniu domów, mogę zająć się organizacją i nadzorem budowy od stanu aktualnego po gotowy obiekt i „oddanie do użytkowania” w imieniu inwestora.

Cena jest do rozsądnej negocjacji, możliwość przyjęcia w rozliczeniu innych gruntów lub nieruchomości.

Więcej szczegółów podam zainteresowanym przez telefon. posiadam rzuty projektowanego obiektu, więcej zdjęć.

Kontakt

Piotr Marycz
Telefon kontaktowy: 698112211
Wyrażam zgodę na kontakt agencji nieruchomości
Imię i nazwisko
Twój e-mail
Telefon kontaktowy
Wyślij kopię do mnie:

Mapa dojazdu

OSTATNIO DODANE OGŁOSZENIA (ukryj / pokaż)

Technologia  
polecamy: tanie pokoje zakopane sprawdź | projekt i wykonanie agencja reklamowa Reklama Na Plus 2012