EnglishPolskiZALOGUJ SIĘ:

Hotel na sprzedaż

Nr oferty: 1629

Oferta agencji nieruchomości

pomorskie , Bojano, Wybickiego,Hotel / Pensjonat

Dodano: 2021-04-29 Wielkość budynku(m2)3 345 m2
Cena budynku7 500 000 zł Wartość za m22 242,15 zł/m2
Ilość pokoi20 Powierzchnia działki(m2)16 500 m2
Ilość miejsc600 Sale konferencyjneTAK
Blisko lasTAK Nad jezioremTAK
Powyżej 45 miejscTAK Z_basenemTAK
Wyrażam zgodę na kontakt agencji nieruchomościTAK Licznik odwiedzin2503
Województwopomorskie MiastoBojano
UlicaWybickiego

Opis

Funkcjonujący Biznes o profilu Hotelowo-Usługowo-Produkcyjnym

Oferujemy Państwu zakup wyjątkowej nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym, położonej w miejscowości Bojano, przy głównej ulicy. Położenie nieruchomości umożliwia postawienie dużej i widocznej reklamy, a także łatwy dojazd dla wszelkiego rodzaju transportu.

Nieruchomość stanowi funkcjonującą Inwestycję o profilu bankietowo-holetowym z własną produkcją spożywczą i garmażeryjną, wykonywaną na miejscu. Jest to doskonale rozpoznawane i rekomendowane miejsce, z dużą liczbą Klientów korporacyjnych i indywidualnych. W ciągu roku odbywały się tutaj imprezy masowe i okolicznościowe ( komunie, wesela, konferencje) w ilości 120 - 140 imprez.

Bojano jest położone w odległości około 15 km od centrum Gdańska i lotniska w Rębiechowie. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż w odległości około 2 km od miejsca położenia nieruchomości będzie przebiegała trasa nowej drogi ekspresowej S6, tzw Obwodnicy Kaszubskiej, co wpłynie na znaczne zwiększenie możliwości transportowych i tonażowych.

Nieruchomość jest podzielona na część bankietowo-hotelową w której znajdują się cztery duże sale mogące pomieścić 600 osób oraz 19 pokoi gościnnych z łazienkami. W przeciwległych skrzydłach znajdują się 2 niezależne mieszkania o łącznej powierzchni 354 m2. Druga część nieruchomości pełni funkcję produkcyjno - socjalną. Znajduje się tutaj kilka sal kuchennych, część produkcyjna żywności i garmażu oraz mroźnia. Część kuchenno-produkcyjna jest w pełni wyposażona w maszyny i urządzenia gastronomiczne na łączną kwotę około 700 000 PLN, które pozostają w cenie sprzedaży.

Działka o łącznej powierzchni 16 509 m2 jest pięknie zagospodarowana zielenią i nasadzeniami. Znajdują się tutaj altanki, oczka wodne a także basen od strony mieszkalnej. Pozostała część stanowi parking dla samochodów osobowych i podjazd dla samochodów ciężarowych. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość położona jest w strefie produkcyjno-usługowej z dopuszczalną możliwością zabudowy do 50% powierzchni działki.

Sprzedaż w cenie 7 500 000 PLN obejmuje całość, czyli obiekt z pełnym wyposażeniem hotelarsko - gastronomicznym, 2 własne sklepy garmażeryjne oraz możliwość przejęcia dzierżawy pozostałych 6 sklepów na terenie Trójmiasta.

Zapraszam Państwa do obejrzenia tej wyjątkowej Oferty Nieruchomości!!!!! Na wszelkie dodatkowe pytania odpowiem pod numerem telefonu 535 780 370.

Kontakt

Ewa Grabowska-Zadroga
Telefon kontaktowy: 535780370
Wyrażam zgodę na kontakt agencji nieruchomości
Imię i nazwisko
Twój e-mail
Telefon kontaktowy
Wyślij kopię do mnie:

Mapa dojazdu

OSTATNIO DODANE OGŁOSZENIA (ukryj / pokaż)

Technologia  
polecamy: noclegi zakopane | projekt i wykonanie agencja reklamowa Reklama Na Plus 2012