EnglishPolskiZALOGUJ SIĘ:

Hotel na sprzedaż

Nr oferty: 1515

Oferta bezpośrednia

lubuskie , , ,Hotel / Pensjonat

Dodano: 2017-09-20 Wielkość budynku(m2)5 500 m2
Cena budynku0 zł Ilość pokoi75
Powierzchnia działki(m2)27 000 m2 Ilość miejsc120
Sale konferencyjneTAK Ośrodek SPATAK
Blisko lasTAK Powyżej 45 miejscTAK
Wyrażam zgodę na kontakt agencji nieruchomościNIE Licznik odwiedzin3889
Województwolubuskie Miasto

Opis

Hotel położony jest W Niemczech Wschodnich i prowadzi nieprzerwanie działalność operacyjną od ponad dwudziestu lat. Sprzedaż roczna jest od lat stabilna i utrzymuje się na poziomie nieco powyżej jednego miliona EUR rocznie a dochodowość wynosi powyżej 6% po uwzględnieniu wszystkich kosztów, także wynagrodzenia właściciela na poziomie 60T€ rocznie.

Do dyspozycji jest 75 pokoi, kilka restauracji, wellness i cała infrastruktura. Hotel jest położony w leśnej okolicy jednocześnie ma on dobry dostęp do infrastruktury komunikacyjnej. Obiekt leży pomiędzy Berlnem i Dreznem , około 130 kilometrów od każdego z tych miast, niedaleko granicy polskiej. Przy niewielkich wysiłkach można zwiększyć obłożenie i dochodowość obiektu. Właściciel sprzedaje hotel z powodu wieku.W hotel nieprzerwanie się inwestuje. Od lat utrzymuje on standart trzy gwiazdki plus.

Hotel nie wykorzystuje obecnie ani możliwości zaoferowania usług dla biznesowych gości z Polski ani też dla gości ze Skandynawii, którzy samochodem jadą na urlop na południe Europy pomimo , że znajduje się on na trasie turystycznej między promami na Bałtyku a celem jakim jest południe Europy. Atrakcyjną możliwością wykorzystania hotelu są krótkie urlopy wypoczynkowe oraz eventy dla firm. Niedaleko hotelu znajdują się takie cele dla turystów jak Drezno i Berlin dokąd hotel organizuje całodzienne wycieczki. Dla amatorów aktywnego wypczynku do dyspozycji w okolicy hotelu znajduje się centrum basenów Tropical Islands oraz pole golfowe. Obiekt nadaje się dla inwestorów z branży, którzy szukają możliwości rozwoju albo dla inwestorów kapitałowych , którzy szukają możliwości bezpiecznego zainwestowania pieniędzy w inwestycję opartą o nieruchomości, której wartość będzie rosnąć. Prześlemy expose i umożliwymy kontakt z właścielem tylko poważnym oferentom o sprawdzonym standingu finansowym. Transakcję można zrealizować w krótkim czasie. Do sprzedaży jest całość przedsiębiorstwa. Właścicielem jest jedna osoba. Cena jest niższa niż typowe ceny przy porównywalnych transakcjach i do negocjacji.Forma przedsiębiorstwa GmbH. Proponowana forma transakcji: asset deal. Możliwe jest także wyleasingowanie objektu.

Kontakt

Waldemar Ziemnicki
Firma: Sogma industrial solutuions & services UG (haftungsbeschränkt)
Telefon kontaktowy: 00493038105241
Drugi telefon kontaktowy: 00493039876140
Imię i nazwisko
Twój e-mail
Telefon kontaktowy
Wyślij kopię do mnie:

Mapa dojazdu

OSTATNIO DODANE OGŁOSZENIA (ukryj / pokaż)

Technologia  
polecamy: tanie pokoje zakopane sprawdź | projekt i wykonanie agencja reklamowa Reklama Na Plus 2012